Zámecká hra ARCANA

Zažijte zámek jinak

Dobrodružná hra Arcana vás provede zámkem a jeho neuvěřitelnou historií. Vaším věrným průvodcem bude herní aplikace v tabletu nebo telefonu, která vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Zahrajte si interaktivní dobrodružnou hru, spojující možnosti online her, tajných skrýší a reálných šifer, které vás provedou zámkem. Krom toho, že hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví.

Ti nejbystřejší a nejšikovnější z vás se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna. 

CENA VŠEDNÍ DEN - 990 KČ                             CENA O VÍKENDU - 1 290 KČ

 

Chcete hru věnovat jako dárek? Máme pro vás připravené dárkové poukazy, napiště nám na info@zameksvijany.cz 

Dárkové poukazy si můžete vyzvednout na recepci zámku nebo vám je umíme zaslat poštou doporučeně za poplatek 50 Kč.

 

Termíny hry

V době uzavření zámku (listopad až březen) jsou vypsané pevné termíny, kdy bude zámek otevřen pro hru Arcana. V době otevření zámecké sezóny (od dubna do října) je možné hrát hru kdykoli v otevírací době po předchozí rezervaci na recepci zámku.

 

Legenda

Každá doba má své hrdiny. Ať již to bylo před 2500 lety, kdy mladý muž jménem Archem postavil kultovní vůz z bronzový labutěk a vykoval nádhernou jehlici nebo Jáchym Šlik a jeho přátelé, kdy rukou kata Mydláře, skončila éra mužů, kteří si dali za cíl pozdvihnout Čechy mezi elitu Evropy a vytrhnout je ze spárů císaře. Místo toho však zradou jednoho z nich, začala doba temna. Všichni tito muži a další, mají jedno společné - jejich cesty se v čase protnuly na Zámku Svijany.

 

Co potřebujete a jak začít?

Stačí vám smartphone nebo tablet s androidem či iOS a během 5 minut můžete začít hrát. 


1) Stáhněte si mobilní aplikaci z Google Play nebo App Store.
2) Přihlaste se do mobilní aplikace.
3) Na recepci obdržíte unikátní QR kód k načtení hry.
4) K rezervace termínu a času hry je nutno kontaktovat recepci zámku na emailu info@zameksvijany.cz nebo tel. +420 481 770 703

Chytrý telefon nebo tablet musí mít hráč vlastní, zapůjčení telefonu neposkytujeme. Telefon by měl být nabitý. Po celém areálu zámku je free wi-fi.

 

Jak dlouhou hra trvá a pro koho je určena

Hru si určitě užijí rodiny s dětmi od 6 let nebo parta přátel (do 5 osob). Ideálně když budete alespoň dva. Průměrně hra trvá 90 minut, během kterých si velmi podrobně prohlédnete zámek. Až hru skončíte, můžete si ještě zámek doprohlédnout. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek.

 

Soutěž o noc na zámku

V herním roce 2018 soutěžíme o noc na Zámku Svijany pro dvě osoby. Výherce se můžete těšit na jednu noc v zámeckém pokoji DELUXE se snídaní. Výherce celoroční hry ARCANA vyhlásíme do 14. 1. 2019.  

 

                                                                               

Děkujeme společnosti FEELNAT.CZ za spolupráci při tvorbě hry.

Napište nám
I agree

This web use cookies Více informací