Svatba na zámku Exclusive Gold

Svatební balíček Exclusive Gold je určený pro ty nejnáročnější nevěsty, které ve svůj svatební den nechtějí dělat žádné kompromisy a touží stát se na jeden den princeznou na Zámku Svijany. Ve váš den pro nás budete tou jedinou a obletovanou nevěstou u nás.

Cena balíčku 25 000 Kč 

 

Balíček Exclusive Gold zahrnuje:

 

V ceně balíčku není zahrnut poplatek matriky, nadstandardní květinová výzdoba a ostatní služby zámku.

Pro svatby ve všední dny (pondělí – čtvrtek) platí výběr veškerých obřadních balíčků se slevou 2 000,- Kč.

 

Postaráme se o váš svatební den

Součástí balíčku je instalace a deinstalace veškeré námi poskytnuté výzdoby před obřadem i po něm. Balíček zahrnuje kompletní zajištění a koordinaci svatebního obřadu. Po příjezdu svatebčanů na Zámek Svijany se vás vždy ujme náš svatební koordinátor, který zajišťuje organizaci vašeho svatebního obřadu či celého svatebního dne u nás na Zámku Svijany. Tyto okamžiky by bylo škoda nezvěčnit v krásných zákoutích zámecké zahrady a nádvoří. V rámci svatebního balíčku Exclusive Gold se můžete v prostorách zámku fotografovat celý den a zachytit tak různé světlo i rozličné okamžiky.

Ke všem zakoupeným balíčkům si za zvýhodněných podmínek můžete domluvit svatební hostinu v Zámeckém šenku, večerní raut, grilování, pivní degustaci, exkurzi pivovaru, prohlídku zámku a další. V případě zakoupení jakéhokoli svatebního balíčku nabízíme ubytování za zvýhodněné ceny v našem zámeckém Hotelu & Zámku Svijany. Cenu ubytování, svatební hostiny a doplňkových služeb bude upřesněna na základě vašich konkrétních požadavků.

 

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

Eva Kobosilová  
Tel.: +420 607 662 517
Email: produkce@zameksvijany.cz

 

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací