Svatba na zámku Exclusive

Svatební balíček Exclusive je určený pro náročné nevěsty, které chtějí svůj svatební den prožít jako opravdové princezny. Užijte si každou minutu svého vysněného dne a dopřejte si plný komfort Zámku Svijany. Postaráme se o vás i vaše hosty.

Cena balíčku 13 500 Kč

 

Balíček EXCLUSIVE zahrnuje:

 

V ceně balíčku není zahrnut poplatek matriky, nadstandardní květinová výzdoba a ostatní služby zámku.

Pro svatby ve všední dny (pondělí – čtvrtek) platí výběr veškerých obřadních balíčků se slevou 2 000 Kč.

 

Postaráme se o váš svatební den

Součástí balíčku je instalace a deinstalace veškeré námi poskytnuté výzdoby před obřadem i po něm. Balíček zahrnuje kompletní zajištění a koordinaci svatebního obřadu. Po příjezdu svatebčanů na Zámek Svijany se vás vždy ujme náš svatební koordinátor, který zajišťuje organizaci vašeho svatebního obřadu či celého svatebního dne u nás na Zámku Svijany. Tyto okamžiky by bylo škoda nezvěčnit v krásných zákoutích zámecké zahrady a nádvoří. K fotografování je vyhrazen čas vymezený jednotlivými balíčky.

Ke všem zakoupeným balíčkům si za zvýhodněných podmínek můžete domluvit svatební hostinu v Zámeckém šenku, večerní raut, grilování, pivní degustaci, exkurzi pivovaru, prohlídku zámku a další. V případě zakoupení jakéhokoli svatebního balíčku nabízíme ubytování za zvýhodněné ceny v našem zámeckém Hotelu & Zámku Svijany. Cenu ubytování, svatební hostiny a doplňkových služeb bude upřesněna na základě vašich konkrétních požadavků.

 

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

Eva Kobosilová  
Tel.: +420 607 662 517
Email: produkce@zameksvijany.cz
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací