Svatby na zámku

VÁŠ SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU SVIJANY

Zámek Svijany se nachází na okraji Českého Ráje, jen necelou hodinu jízdy autem od Prahy a 20 minut od Liberce, pár set metrů od sjezdu z dálnice D10. Je tak svou polohou pohodlně dostupný z obou směrů. Zámek prošel v roce 2015 až 2016 kompletní rekonstrukcí, díky níž nabízí důstojné a romantické kulisy, které září novotou. Pokud hledáte netradiční místo pro svou svatbu a jste milovníky piva, můžete využít propojení zámku s přilehlým Pivovarem Svijany.

 

Nabídka obřadních svatebních balíčků 2018

Pro svatby ve všední dny (pondělí – čtvrtek) platí výběr veškerých obřadních balíčků se slevou 2 000,- Kč. 

Součástí jednotlivých obřadních balíčků je instalace a deinstalace veškeré námi poskytnuté výzdoby před i po obřadu. Součástí těchto nových balíčku je i kompletní zajištění a koordinace svatebního obřadu. Po příjezdu svatebčanů na Zámek Svijany se vás vždy ujme náš svatební koordinátor, který zajišťuje organizaci vašeho svatebního obřadu, či celého svatebního dne u nás na Zámku Svijany. Tyto okamžiky by bylo škoda nezvěčnit v krásných zákoutích zámecké zahrady a nádvoří. K tomu je vám vyhrazen právě čas, který je vždy vymezen ve vámi vybraném svatebním balíčku.

Ke všem zakoupeným balíčkům lze sjednat za zvýhodněných podmínek svatební hostinu v Zámeckém ŠENKU, večerní raut, grilování, pivní degustaci, exkurzi pivovaru, prohlídku zámku a další. V případě zakoupení jakéhokoliv svatebního balíčku, nabízíme ubytování za zvýhodněné ceny v našem zámeckém HOTELU SVIJANY. Cenu ubytování, svatební hostiny a doplňkových služeb si domluvíme na základě vašich konkrétních požadavků.

 

Místo pro váš svatební obřad

Na Zámku Svijany je možné svatební obřad uspořádat v zámecké kapli, v zámecké zahradě, na nádvoří nebo na varně pivovaru. Svatební obřady na Zámku Svijany probíhají celoročně i v zimních měsících. Během svatebních obřadů v rámci návštěvních hodin je zámecký areál otevřen pro veřejnost. Mimo návštěvní hodiny vám poskytne naprosté soukromí, které si můžete naplno užít vy i vaši hosté.

 

Čas pro vás svatební obřad

Svůj svatební obřad si můžete naplánovat po hodině v časech od 10:00 – 15:00 hodin. 

 

Kapacita prostoru

Plánujete malou svatbu jen s pár nejbližšími nebo naopak chcete, aby se součástí vašeho svatebního dne stalo co nejvíce pro vás důležitých lidí? Zámek Svijany je připraven na obě možnosti. Kapacita velké zámecké kaple je 150 lidí, z toho minimálně 80 sedících. Prostor na naší zahradě a na nádvoří je téměř neomezený a do varny pivovaru se současně vejde 40 stojících svatebčanů.

 

Parkování v areálu zámku

Kapacita parkoviště, patřícího k zámku, je 27 osobních aut. Po dohodě je možné tuto kapacitu navýšit místy mimo areál zámku.

 

Svatební oslava a svatební noc na zámku

ubytování je možné přímo na zámku v Hotelu Zámek Svijany s kapacitou 41 lůžek včetně zámeckého apartmá pro novomanžele. Prostory našeho zámeckého hotelu jsou umístěny ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné i výtahem.

V zázemí zámku je rovněž k dispozici prostor Zámeckého šenku vhodný pro svatební hostinu, včetně venkovního krytého zázemí s grilem. Zámecké svatební menu pro vás připravíme dle vašich požadavků.

 

 

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

Eva Kobosilová  
Tel.: +420 607 662 517
Email: produkce@zameksvijany.cz

 

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací