Svatby na zámku

VÁŠ SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU SVIJANY

Zámek Svijany se nachází na okraji Českého Ráje, jen necelou hodinu jízdy autem od Prahy a 20 minut od Liberce, pár set metrů od sjezdu z dálnice D10. Je tak svou polohou pohodlně dostupný z obou směrů. Zámek prošel v roce 2015 až 2016 kompletní rekonstrukcí, díky níž nabízí důstojné a romantické kulisy, které září novotou. Pokud hledáte netradiční místo pro svou svatbu a jste milovníky piva, můžete využít propojení zámku s přilehlým Pivovarem Svijany.

  

Místo pro váš svatební obřad

Na Zámku Svijany je možné svatební obřad uspořádat v zámecké kapli, v zámecké zahradě, na nádvoří nebo na varně pivovaru. Svatební obřady na Zámku Svijany probíhají celoročně i v zimních měsících. Během svatebních obřadů v rámci návštěvních hodin je zámecký areál otevřen pro veřejnost. Mimo návštěvní hodiny vám poskytne naprosté soukromí, které si můžete naplno užít vy i vaši hosté.

Čas pro vás svatební obřad

Svůj svatební obřad si můžete naplánovat po hodině v časech od 10:00 – 15:00 hodin. Pro konkrétní časové požadavky pište na produkce@zameksvijany.cz

Kapacita prostoru

Plánujete malou svatbu jen s pár nejbližšími nebo naopak chcete, aby se součástí vašeho svatebního dne stalo co nejvíce pro vás důležitých lidí? Zámek Svijany je připraven na obě možnosti. Kapacita velké zámecké kaple je 150 lidí, z toho minimálně 80 sedících. Prostor na naší zahradě a na nádvoří je téměř neomezený a do varny pivovaru se současně vejde 40 stojících svatebčanů.

Svatební výzdoba

Parkování v areálu zámku

Kapacita parkoviště, patřícího k zámku, je 27 osobních aut. Po dohodě je možné tuto kapacitu navýšit místy mimo areál zámku.

Svatební oslava a svatební noc na zámku

Od 1. května 2017 vám nabízíme možnost ubytování přímo na zámku v Hotelu Zámek Svijany s kapacitou 43 lůžek včetně zámeckého apartmá pro novomanžele. Prostory našeho zámeckého hotelu jsou umístěny ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné i výtahem.

V zázemí zámku je rovněž k dispozici prostor pro catering vhodný pro svatební hostinu, včetně venkovního krytého zázemí s grily. Zámecké svatební menu pro vás připraví naše pivovarská restaurace.

Pokud plánujete větší svatbu a kapacita našeho zámeckého ubytování by pro vás byla příliš malá, můžeme vám zprostředkovat ubytování v rekreačním středisku Drhleny, které se nachází jen 20 minut od zámku. Kapacita areálu je 128 lůžek nacházejících se v chatkách a apartmánech. Část chatek má nadstandardní vybavení, které uspokojí i náročnou klientelu. Ubytování je zde možné rezervovat po dohodě kromě července a srpna, kdy je jeho kapacita plná.

Cena svatebního obřadu

Cena svatebního obřadu na Zámku Svijany je stejná pro jakýkoliv z našich nabízených prostor – 4 500 Kč. Pro závaznou rezervaci termínu pro váš svatební obřad je nutné uhradit zálohu 2 000 Kč, která je splatná při objednání.

Poplatek ve výši 4 500 Kč je platný do 31. 12 2017 a zahrnuje:

Cenu ubytování, svatební hostiny a doplňkových služeb si domluvíme na základě vašich konkrétních požadavků.

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

Eva Kobosilová

+420 607 662 517

produkce@zameksvijany.cz

 

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací