Váš svatební den na zámku

VÁŠ SVATEBNÍ DEN NA ZÁMKU SVIJANY

Zámek Svijany se nachází na okraji Českého Ráje, jen necelou hodinu jízdy autem od Prahy a 20 minut od Liberce, pár set metrů od sjezdu z dálnice D10. Je tak svou polohou pohodlně dostupný z obou směrů. Zámek prošel v roce 2015 až 2016 kompletní rekonstrukcí, díky níž nabízí důstojné a romantické kulisy, které září novotou. Pokud hledáte netradiční místo pro svou svatbu a jste milovníky piva, můžete využít propojení zámku s přilehlým Pivovarem Svijany.

Pro svatby ve všední dny (pondělí – čtvrtek) platí výběr veškerých obřadních balíčků se slevou 2 000 Kč. 

Spolupracujeme se společností K+B PRODUKCE, která vám pomůže připravit a zrealizovat vše kolem Vaší svatby.

 

SVATEBNÍ OBŘAD

Na Zámku Svijany je možné svatební obřad uspořádat v zámecké kapli, v zámecké zahradě, na nádvoří nebo na varně pivovaru. Svatební obřady na Zámku Svijany probíhají celoročně i v zimních měsících. Během svatebních obřadů v rámci návštěvních hodin je zámecký areál otevřen pro veřejnost. Mimo návštěvní hodiny vám poskytne naprosté soukromí, které si můžete naplno užít vy i vaši hosté.

 

REZERVACE ČASU OBŘADU

Svůj svatební obřad si můžete naplánovat po hodině v časech od 10:00 – 15:00 hodin. 

 

REZERVACE A STORNO SVATBY

Pro závaznou rezervaci termínu svatby je nutné uhradit 100 % z ceny balíčku.

Při stornu do 2 měsíců od termínu svatby je poplatek 100 % z ceny balíčku.

Při stornu více jak 2 měsíce před termínem svatby je poplatek 50 % z ceny balíčku.

 

KAPACITA PROSTORŮ

Plánujete malou svatbu jen s pár nejbližšími nebo naopak chcete, aby se součástí vašeho svatebního dne stalo co nejvíce pro vás důležitých lidí? Zámek Svijany je připraven na obě možnosti. Kapacita velké zámecké kaple je 150 lidí, z toho minimálně 80 sedících. Prostor na naší zahradě a na nádvoří je téměř neomezený a do varny pivovaru se současně vejde 40 stojících svatebčanů.

 

PARKOVÁNÍ V AREÁLU

Kapacita parkoviště, patřícího k zámku, je 27 osobních aut. Po dohodě je možné tuto kapacitu navýšit místy mimo areál zámku.

 

SVATEBNÍ OSLAVA A NOC NA ZÁMKU

Ubytování je možné přímo na zámku v Hotelu Zámek Svijany s kapacitou 41 lůžek včetně zámeckého apartmá pro novomanžele. Prostory našeho zámeckého hotelu jsou umístěny ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné i výtahem. Pro přípravy nevěsty nabízíme naše stylové Svatební apartmá za zvýhodněnou cenu 6 990 Kč (den před svatbou od 14 hodin, den po svatbě do 10 hodin, tedy 2 noci včetně snídaně)

V zázemí zámku je rovněž k dispozici prostor Zámeckého šenku vhodný pro svatební hostinu, včetně venkovního krytého zázemí s grilem. Zámecké svatební menu pro vás připravíme dle vašich požadavků.

 

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

Eva Kobosilová  
Tel.: +420 607 662 517
Email: produkce@zameksvijany.cz
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací