Váš svatební den na zámku

Řekněte si své nejkrásnější ANO na romantickém Zámku Svijany. Staňte se na jeden den zámeckou princeznou a užijte si romantiku i pohostinnost zámku spojeného s pivovarem, fotogenické kouzlo zámecké zahrady i první novomanželskou noc v zámeckých komnatách.

 

Výborně dostupná lokalita

Zámek Svijany se nachází na okraji Českého Ráje, jen necelou hodinu jízdy autem od Prahy a 20 minut od Liberce, pár set metrů od sjezdu z dálnice D10. Je tak svou polohou pohodlně dostupný z obou směrů. Svatebčané ani nevěsta se ženichem to k nám nebudou mít daleko.

 

Zrekonstruovaný zámek spojený s pivovarem

Zámek prošel v letech 2015 až 2016 kompletní rekonstrukcí, díky níž nabízí důstojné a romantické kulisy, které září novotou. Pokud hledáte netradiční místo pro svou svatbu a jste milovníky piva, můžete využít propojení zámku s přilehlým Pivovarem Svijany.

 

Pro svatby ve všední dny (pondělí – čtvrtek) platí výběr veškerých obřadních balíčků se slevou 2 000 Kč.

 

Romantický svatební obřad

Podle svého vkusu a svých představ si na Zámku Svijany můžete vybrat konkrétní lokalitu svatebního obřadu. Tradiční svatby pořádáme v zámecké kapli, romantickým svatbám sluší zámecká zahrada, princeznovské svatby se konají na nádvoří zámku a netradiční svatby ve varně pivovaru. Svatební obřady na Zámku Svijany probíhají celoročně i v zimních měsících. Během svatebních obřadů v rámci návštěvních hodin je zámecký areál otevřen pro veřejnost. Mimo návštěvní hodiny vám poskytne naprosté soukromí, které si můžete naplno užít Vy i vaši hosté.

 

Rezervujte si čas obřadu

Svůj svatební obřad si můžete naplánovat po hodině v čase od 10:00 – 15:00 hodin.

 

Rezervace a storno podmínky

Pro závaznou rezervaci termínu svatby je nutné uhradit 100 % z ceny balíčku.

Při stornu do 2 měsíců od termínu svatby je poplatek 100 % z ceny balíčku.

Při stornu více než 2 měsíce před termínem svatby je poplatek 50 % z ceny balíčku.

 

Prostory pro velkorysé i rodinné svatby

Plánujete malou svatbu jen s několika nejbližšími, nebo naopak chcete, aby se součástí vašeho svatebního dne stalo co nejvíce pro vás důležitých lidí? Zámek Svijany je připraven na obě možnosti. Kapacita velké zámecké kaple je 150 lidí, z toho 80 svatebčanů usadíte. Prostor na naší zahradě a na nádvoří je téměř neomezený a do varny pivovaru se současně vejde 40 stojících svatebčanů.

 

Zaparkujte přímo v areálu

Kapacita parkoviště u zámku je 27 osobních aut. Po dohodě je možné tuto kapacitu navýšit místy mimo areál zámku.

 

Svatební oslava a zámecké noc

Ubytujte se přímo v romantickém areálu Hotel & Zámek Svijany s kapacitou 41 lůžek včetně zámeckého apartmá pro novomanžele. Prostory našeho zámeckého hotelu jsou umístěny ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné i výtahem.

Hotel & Zámek Svijany disponuje luxusním svatebním apartmá. Cena za noc je 4 090 Kč za noc a je možné ho využít již noc od brzkého rána v den svatby. Pokud se rozhodnete strávit v apartmá již noc před svatbou, pak je to za příplatek 2 000 Kč za noc (bez snídaně).

V zázemí zámku je rovněž k dispozici prostor Zámeckého šenku vhodný pro svatební hostinu, včetně venkovního krytého grilu s posezením. Zámecké svatební menu pro vás připravíme podle vašich požadavků.

 

Spolupracujeme se společností K+B PRODUKCE, která pro vás zajistí realizace celé svatby na míru.

 

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

Eva Kobosilová  
Tel.: +420 607 662 517
Email: produkce@zameksvijany.cz
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací