Podzimní nadílka zámeckých kvízů pro děti

Jste nadšení výletníci a podzimní počasí vás jen tak neodradí? Vyražte třeba k nám do Svijan. Zámek Svijany je pro vás otevřen už jen do konce října, tak neváhejte a přijďte si prohlédnout naše expozice.

Pokud chcete vaše děti zabavit během celé prohlídky zámku nebo poté v zámeckém areálu, připravili jsme si pro ně Podzimní nadílku kvízů. Po celý říjen od nás dostanou zdarma ke každé zakoupené vstupence Zámecký nebo Venkovní kvíz, jež jim návštěvu u nás promění v zajímavou hru.

Zámecký kvíz obsahuje 12 zapeklitých otázek s 3 možnostmi odpovědí. Ty správné děti odhalí při prohlídce zámku. Odpovědi na 18 otázek Venkovního kvízu najdou děti na zámeckém nádvoří či v zahradě. Malí návštěvníci se u nás tak skvěle zabaví a procvičí svou bystrost. Při správném vyplnění kvízu dostanou na recepci zámku také sladkou odměnu. Naše kvízy jsou vhodné pro děti od 7 let.

Poznámka:

Akce neplatí pro komentované prohlídky a nelze ji kombinovat s jinými akcemi. Akce platí do 31. října 2023. Zámecký kvíz nebo Venkovní kvíz obdrží každé dítě se zakoupenou vstupenkou na nekomentovanou prohlídku zámku.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

Napište nám