Zábava

Hra Arcana
Každý zámek má svá tajemství, tajné chodby, v jejichž zdech je nasáklá historie. Na Zámku Svijany můžete jeho historii zahalenou pod rouškou tajemna postupně odkrývat se svými přáteli v zámecké zážitkové hře Arcana, která vás provede zámkem.
Rozšířená realita na zámku
V areálu zámku najdete cedule, které pomocí mobilní aplikace přemění obrázky v 3D modely a vy si tak můžete užít nevšední pohled na zajímavé exponáty. Přesvědčte se na vlastní oči, co může vzniknout propojením reality a technologie.
Montessori koutek
Informační centrum Zámku Svijany nabízí Montessori koutek, který zabaví děti a pomocí speciálních her rozvíjí jejich schopnosti. Přijďte a pozorujte své děti, jak mají upřímnou radost z vlastní šikovnosti.
Dětské hřiště a pískoviště
Pro malé návštěvníky je připraveno dětské hřiště s netradičními hracími panely a pískoviště, které navíc ukrývá tajemství. Zvídavé děti si tam mohou zahrát na malé archeology.
Netradiční prohlídky
Zámek Svijany nabízí i netradiční prohlídky zámku. Pro nejmenší návštěvníky jsou připraveny speciální dětské prohlídky a pro dospělé nabízíme noční prohlídky s archeologem Petrem Brestovanským. Užijte si zábavu na zámku a vydejte se na netradiční prohlídky!
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací