Putovní hra Arcana

HRU BUDE MOŽNÉ HRÁT OD ČERVNA 2020

 

Zažijte okolí zámku jinak

Rodinná Putovní hra Arcana provede vás a vaše děti okolím Zámku Svijany. Jediné, co budete mít při sobě, bude speciální batoh, pomocí něhož budou děti za vašeho mírného dohledu a pomoci plnit úkoly a překonávat překážky. Ti nejbystřejší a nejšikovnější se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna. 

Hra je koncipována tak, aby ji zvládly děti od 5 let, podporuje rozvoj kreativity, samostatnosti i kooperace.

CENA VŠEDNÍ DEN - 590 KČ                            CENA O VÍKENDU A LETNÍCH PRÁZDNINÁCH - 790 KČ

 

Cena za 1 hru, které se může účastnit 2 - 5 hráčů.

* * V ceně hry je zahrnut drobný dárek na konci hry a vstup na zámek.

 

Chcete hru věnovat jako dárek? Máme pro vás připravené dárkové poukazy, napište nám na info@zameksvijany.cz 

Dárkové poukazy si můžete vyzvednout na recepci zámku nebo vám je zašleme poštou.

 

Hoteloví hosté mají na hru slevu 10 %.

 

Termíny hry

Hru je možné hrát kdykoli v otevírací době po předchozí rezervaci na recepci zámku. V případě nepřízně počasí lze po konzultaci s recepcí měnit termín odehrání hry, peníze se ale nevrací.

 

Legenda 

Zámecký skřítek Chmelík objevil tajnou skrýš a v ní ukrytý starodávný pergamen, v němž stálo:

„Ty, jenž jsi našel tento svitek, jsi vyvolený najít zámecký poklad. Nebude to ovšem tak snadné, musíš se vydat na cestu a projít mnoha zkouškami. Nezapomeň si s sebou vzít batoh, který je ukryt v truhle zakopané pod starou lípou na zámeckém nádvoří.“

Batoh Chmelík pod košatou lípou opravdu našel. Záhy ale zjistil, že najít poklad je nad jeho síly. Cesta k pokladu je totiž plná zapeklitých úkolů a rébusů.. a Chmelík se nedostal ani přes první z nich. Potřebuje pomoc chytrých a odvážných dětí. Pomůžete mu? O poklad se s vámi moc rád rozdělí!

 

Co potřebujete a jak začít? 

K rezervaci termínu a času hry je nutno kontaktovat recepci zámku na emailu info@zameksvijany.cz nebo tel. +420 481 770 703 .

 

K samotné hře potřebujete pouze herní batoh, který dostanete za vratnou zálohu 1000 Kč na recepci zámku. Tam vám také podají potřebné instrukce. Pokud byste během hry potřebovali poradit, doporučujeme mít u sebe mobilní telefon, kterým si o nápovědu zavoláte k nám na recepci.

 

Jak dlouho hra trvá a pro koho je určena 

Hru si užijí rodiny s dětmi od 5 let (do 5 osob). Ideálně když budete minimálně dva. Alespoň jedno dítě ze skupinky by mělo umět číst a základně počítat. Průměrně hra trvá 2 hodiny, během kterých poznáte méně známou trasu okolí obce Svijany o délce cca 1,8 km. Až hru skončíte, můžete si ještě prohlédnout zámecké expozice. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek.

 

Děkujeme společnosti Sundiskfamily za spolupráci při tvorbě hry.                                         

Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací