Putovní hra Arcana

Zažijte okolí zámku jinak

Rodinná Putovní hra Arcana provede vás a vaše děti okolím Zámku Svijany. Jediné, co budete mít při sobě, bude speciální batoh, pomocí něhož budou děti za vašeho mírného dohledu a pomoci plnit úkoly a překonávat překážky. Ti nejbystřejší a nejšikovnější se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna. 

Hra je koncipována tak, aby ji zvládly děti od 7 let, podporuje rozvoj kreativity, samostatnosti i kooperace.

CENA VŠEDNÍ DEN (mimo letní prázdniny) - 590 KČ                            CENA O VÍKENDU A LETNÍCH PRÁZDNINÁCH - 790 KČ

 

Cena za 1 hru, které se může účastnit 2 - 5 hráčů.

* * V ceně hry je zahrnut drobný dárek na konci hry a VSTUP NA ZÁMEK.

 

Hoteloví hosté mají na hru slevu 10 %.

 

Chcete hru věnovat jako dárek? Máme pro vás připravené dárkové poukazy, napište nám na info@zameksvijany.cz 

Dárkové poukazy si můžete vyzvednout na recepci zámku nebo vám je zašleme poštou či elektronicky.

Hru je možné hradit kartou Sodexo Flexi Pass Card (Hoteloví hosté v tomto případě nemají nárok na 10% slevu).

 

Zakoupení hry a termíny pro odehrání

Hru objednávejte na emailu info@zameksvijany.cz nebo tel. +420 481 770 703.

Hru lze hrát kdykoli v otevírací době zámku po předchozí rezervaci na recepci zámku. V případě nepřízně počasí lze po konzultaci s recepcí měnit termín odehrání hry, peníze se ale nevrací.

 

Legenda 

Zámecký skřítek Chmelík, zanechal dětem dopis, v němž stojí:

,,Milí kamarádi, máte rádi hry, hádanky a záhady? Jste odvážní, šikovní a bystří? A chcete najít zámecký poklad? Tak to jste na správném místě!

Připravil jsem si pro vás dobrodružnou hru plnou úkolů a šifer, která vás provede okolím svijanského zámku. Abyste mohli hru hrát, zabalil jsem vám k tomu speciální batoh se spoustou uzamčených kapes. Pokud se vám v průběhu cesty podaří všechny zapeklité úkoly vyřešit a všechny zámečky postupně otevřít, čeká na vás v cíli poklad!"

 

Co potřebujete a jak začít? 

K rezervaci termínu a času hry je nutno kontaktovat recepci zámku na emailu info@zameksvijany.cz nebo tel. +420 481 770 703 .

K samotné hře potřebujete pouze herní batoh, který dostanete za vratnou zálohu 1000 Kč na recepci zámku. Tam vám také podají potřebné instrukce. Pokud byste během hry potřebovali poradit, doporučujeme mít u sebe mobilní telefon, kterým si o nápovědu zavoláte k nám na recepci.

 

Jak dlouho hra trvá a pro koho je určena 

Hru si užijí rodiny s dětmi od 7 do 13 let (do 5 osob). Průměrně hra trvá 2 hodiny, během kterých poznáte méně známou trasu okolí obce Svijany o délce cca 1,8 km. Až hru skončíte, můžete si ještě prohlédnout zámecké expozice. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek.

 

Video ze hry

ZDE

 

Děkujeme Libereckému kraji za finanční podporu z rozpočtu Libereckého kraje.                               

Napište nám