Obřad v zámecké kapli

Zažijte nezapomenutelný svatební obřad v zámecké kapli romantického Zámku Svijany. Pomůžeme vám s organizací svatebního obřadu, vyzdobíme kapli a nazvučíme prostor. Po obřadu budete moci využít areál Zámku Svijany k originálnímu svatebnímu fotografování.

CENA BALÍČKU 10 000 Kč

Balíček zahrnuje

 

V ceně balíčku není zahrnut poplatek matriky, nadstandartní květinová výzdoba a ostatní služby zámku.

Pro svatby ve všední dny (pondělí – čtvrtek) je cena balíčku 7000 Kč.

 

Postaráme se o váš svatební den

Součástí jednotlivých obřadních balíčků je instalace a odstranění veškeré námi poskytnuté výzdoby před i po obřadu. Součástí těchto nových balíčků je i kompletní zajištění a koordinace svatebního obřadu.

Po příjezdu svatebčanů na Zámek Svijany se vás vždy ujme náš svatební koordinátor, který zajišťuje organizaci vašeho svatebního obřadu či celého svatebního dne u nás na Zámku Svijany. Tyto okamžiky by bylo škoda nezvěčnit v krásných zákoutích zámecké zahrady a nádvoří. K tomu je vám vyhrazen čas, který je vždy vymezen ve vámi vybraném svatebním balíčku.

Ke všem zakoupeným balíčkům lze sjednat za zvýhodněných podmínek svatební hostinu v Zámeckém šenku, večerní raut, grilování, pivní degustaci, exkurzi pivovaru, prohlídku zámku a další.    

V případě zakoupení jakéhokoli svatebního balíčku nabízíme pro všechny svatebčany ubytování se slevou 10 % v našem zámeckém Hotelu & Zámku Svijany.

Hotel & Zámek Svijany disponuje luxusním Svatebním apartmá. Cena za noc je 6 090 Kč a pokud se rozhodnete strávit v apartmá již noc před svatbou, poskytneme vám na ni slevu 30 % z výše uvedené ceny. Pro svatební noc můžeme dále doporučit Zámecké apartmá, cena za noc je 3 590 Kč. 

Cena ubytování, svatební hostiny a doplňkových služeb bude upřesněna na základě vašich konkrétních požadavků.

 

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

Eliška Laudová

Tel.:

+420 601 347 746

Email:

produkce@zameksvijany.cz

Napište nám