Jak může vypadat váš svatební den?

 Řekněte si své nejkrásnější ANO na romantickém Zámku Svijany. Staňte se na jeden den zámeckou princeznou a užijte si romantiku i pohostinnost zámku spojeného s pivovarem, fotogenické kouzlo zámecké zahrady i první novomanželskou noc v zámeckých komnatách.

 

Výborně dostupná lokalita

Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje, jen 40 minut jízdy autem od Prahy a 20 minut od Liberce, pár set metrů od sjezdu z dálnice D10. Je tak svou polohou pohodlně dostupný z obou směrů. Svatebčané ani nevěsta se ženichem to k nám nebudou mít daleko.

 

Zrekonstruovaný zámek spojený s pivovarem

Zámek prošel v letech 2015 až 2016 kompletní rekonstrukcí, díky níž nabízí důstojné a romantické kulisy, které září novotou. Pokud hledáte netradiční místo pro svou svatbu a jste milovníky piva, můžete využít propojení zámku s přilehlým Pivovarem Svijany.

 

Romantický svatební obřad

Podle svého vkusu a představ si na Zámku Svijany můžete vybrat konkrétní lokalitu svatebního obřadu. Tradiční svatby pořádáme v zámecké kapli, romantickým svatbám sluší zámecká zahrada, princeznovské svatby se konají na nádvoří zámku a netradiční svatby ve varně pivovaru. Svatební obřady na Zámku Svijany probíhají celoročně i v zimních měsících. Během svatebních obřadů v rámci návštěvních hodin je zámecký areál otevřen pro veřejnost. Mimo návštěvní hodiny vám poskytne naprosté soukromí, které si můžete naplno užít vy i vaši hosté.

 

Svatební balíčky

Na zámku si můžete pro svou svatbu vybrat z nabídky těchto svatebních balíčků:

 

Svatby ve všední dny (pondělí – čtvrtek)

Pro tyto svatby platí výběr veškerých obřadních balíčků se slevou.

 

Rezervujte si čas obřadu

Svůj svatební obřad si můžete naplánovat po hodině v čase od 10:00 – 15:00 hodin.

 

Rezervace a storno podmínky

 

Prostory pro velkorysé i rodinné svatby

Plánujete malou svatbu jen s několika nejbližšími, nebo naopak chcete, aby se součástí vašeho svatebního dne stalo co nejvíce pro vás důležitých lidí? Zámek Svijany je připraven na obě možnosti. Kapacita velké zámecké kaple je 150 lidí, z toho 80 svatebčanů usadíte. Prostor na naší zahradě a na nádvoří je téměř neomezený a do varny pivovaru se současně vejde 40 stojících svatebčanů.

 

Zaparkujte přímo v areálu

Kapacita parkoviště u zámku je 27 osobních aut. Po dohodě je možné tuto kapacitu navýšit místy mimo areál zámku.

 

Svatební oslava a zámecká noc

Ubytujte se přímo v romantickém areálu Hotel & Zámek Svijany s kapacitou 41 lůžek. Prostory našeho zámeckého hotelu jsou umístěny ve 3. a 4. nadzemním podlaží a jsou pohodlně dostupné výtahem.

Hotel & Zámek Svijany disponuje luxusním Svatebním apartmá. Cena za noc je 6 090 Kč a pokud se rozhodnete strávit v apartmá již noc před svatbou, poskytneme vám na ni slevu 30 % z výše uvedené ceny. Pro svatební noc můžeme dále doporučit Zámecké apartmá, cena za noc je 3 590 Kč. V případě zakoupení jakéhokoli svatebního balíčku nabízíme pro všechny svatebčany ubytování se slevou 10 % v našem zámeckém Hotelu & Zámku Svijany.

Ke všem zakoupeným balíčkům lze sjednat za zvýhodněných podmínek svatební hostinu v Zámeckém šenku připravenou podle vašich požadavků, večerní raut, grilování u venkovního krytého grilu s posezením, pivní degustaci, exkurzi pivovaru, prohlídku zámku a další.

 

Další informace

V zámecké kapli a na nádvoří je zakázáno házení rýže, lístků, konfet aj.

Veškeré ceny balíčků jsou uvedeny včetně DPH.

 

Pro více informací, rezervaci termínu a prohlídku zámeckých prostor nás prosím kontaktujte:

 

Eliška Laudová

Tel.:

+420 601 347 746

Email:

produkce@zameksvijany.cz

Napište nám