Svatba na zámku

Jak může vypadat váš svatební den?
Řekněte si své nejkrásnější ANO na romantickém Zámku Svijany. Staňte se na jeden den zámeckou princeznou a užijte si romantiku i pohostinnost zámku spojeného s pivovarem, fotogenické kouzlo zámecké zahrady i první novomanželskou noc v zámeckých komnatách.
Obřad v zámecké kapli
Užijte si váš velký den v kouzelném prostředí Zámku Svijany. Obřad v zámecké kapli je naším základním svatebním balíčkem, který je vhodný pro páry hledající úspornější verzi svatby. Svatební obřad proběhne v prostorné zámecké kapli, do které pohodlně usadíte 80 svatebčanů a k dispozici je dalších 70 míst na stání.
Svatba na zámku
Prožijte svůj „Velký den“ opravdu velkolepě a řekněte si své nejkrásnější ANO v romantickém prostředí Zámku Svijany. Svatební obřady tradičně pořádáme v historické zámecké kapli. Pro venkovní obřad můžete využít kouzelnou zámeckou zahradu. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli z variant, svatební obřad v zámeckém prostředí bude nezapomenutelný zážitek.
Svatba na zámku Exclusive
Náš nejexkluzivnější svatební balíček je ušit na míru pro ty nejnáročnější nevěsty toužící po nerušeném a jedinečném svatebním dnu. Pokud si chcete svůj svatební den plně užít a neztrácet čas jeho organizací a přípravami, je tento balíček určený pro vás. Ve svůj svatební den díky němu budete tou jedinou a obletovanou nevěstou na Zámku Svijany.
Napište nám