Pobytové balíčky s hody

Spojili jsme síly s Pivovarskou restaurací a v měsíci únoru a březnu pro vás připravili jedinečné pobytové balíčky, které vám za zvýhodněnou cenu nabízí kromě stylového zámeckého ubytování v Hotelu & Zámku Svijany i výtečné tříchodové menu a pivo dle vlastního výběru v Pivovarské restauraci Svijany.  

 

VYBERTE SI Z NAŠÍ NABÍDKY

 

ZABÍJAČKOVÝ POBYT

Zabíjačka.. Vůně čerstvé prdelačky, jitrnic, jelítek a pečeného masa.. Chuť poctivě uvařeného ovaru, tlačenky s cibulí nebo zabíjačkového gulášku.. Také se vám už sbíhají sliny? Neváhejte a zarezervujte si u nás pobyt spojený se zabíjačkovými hody v Pivovarské restauraci Svijany. 

Cena od: 2 290 Kč / 2 osoby / noc

Možnost čerpání: od 20. do 23. 02. 2020

VÍCE INFORMACÍ

 

ZVĚŘINOVÝ POBYT

Ochutnejte jedinečnou chuť zvěřiny.. Kančí výpečky nebo gulášek, dančí kýta, burger z jeleního masa nebo pikantní zvěřinové nudličky. Zarezervujte si u nás pobyt spojený se zvěřinovými hody v Pivovarské restauraci Svijany a budete si moci vychutnat jakýkoliv ze jmenovaných pokrmů v tříchodovém menu dle vlastního výběru.

Cena od: 2 490 Kč / 2 osoby / noc

Možnost čerpání: od 12. do 15. 03. 2020

více informací

 

STEAKOVÝ POBYT

Máte chuť na pořádnou "flákotu" masa na omáčce z portského vína, nebo si raději dáte steak na grilované zelenině s pečeným bramborem? Ať si vyberete cokoliv, pochutnáte si opravdu znamenitě. Pobyt spojený se steakovými hody v Pivovarské restauraci Svijany pro vás rozhodně bude nezapomenutelným zážitkem.

Cena od: 2 590 Kč / 2 osoby / noc

Možnost čerpání: od 26. do 29. 03. 2020

Více informací

 

 

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ POBYT A DOBROU CHUŤ

Napište nám