Walda na zámku

20. 06. 2020 (17:00)

Datum akce: 20. 06. 2020

Čas akce: 17:00

Místo konání: zámecká zahrada

Telefon: +420 481 770 703

Počasí nám nepřeje, ale nám to nevadí! Koncert z důvodu deštivého počasí proběhne v prostorách Zámeckého šenku! Přijďte!

 

Širé nebe, svijanské pivo, občerstvení z grilu a skvělá muzika!

 

Přijďte v sobotu 20. června do zámecké zahrady Zámku Svijany na koncert skupiny Waldovy Matušky.

 

Koncert začíná od 17 hodin. 

Areál i gril Zámecký šenk pro vás bude otevřen od 16 hodin.

V případě nepřízně počasí bude akce přesunuta do Zámeckého šenku. Kapacita Šenku je omezená. 

 

Vstupné  Předprodej Na místě
Základní 150 Kč 180 Kč
Senioři 80 Kč 100 Kč
ZTP/P  zdarma zdarma
Děti do 14 let zdarma zdarma

 

Zakoupit vstupenku: ZDE

 

Waldovy Matušky

Skupina Waldovy Matušky vznikla původně jako dar několika přátel svým přátelům na oslavu jejich svatebního dne. Na začátku tedy nešlo o spojení profesionálních muzikantů a založení klasické revival skupiny. Sami sebe rádi definujeme jako „přátele přátel písní Waldemara Matušky“. Hraní je pro nás především radost a k Waldovým písním přistupujeme s láskou a pokorou. Snažíme se, jak nejvíc to v našem nástrojovém obsazení jde, zachovat původní aranžmá a náladu písniček. Měli jsme to štěstí a čest potkat se na podiu (i na baru) s lidmi, kteří s Waldemarem hráli a přátelili se. Například na společném koncertě s částí kapely K. T. O., kdy se oba naše soubory v průběhu večera v podstatě spojily v jeden celek, nebo když na pražský koncert přišel Waldův kamarád Milan Pitkin a zazpíval si s námi několik hitů. Díky řízení osudu a zájmu posluchačů i pořadatelů máme za sebou už několik nabitých sezón. Hrajeme na festivalech, svatbách, oslavách, posvíceních a dalších akcích a všude jsme svědky toho, že Waldovy písně jsou stále aktuální a oblíbené, a to napříč generacemi. Je nám ctí, že se svou troškou podílíme na odkazu skvělého zpěváka a člověka, Waldemara Matušky.

Řízením osudu jsme se spřátelili se zpěvačkou a manželkou Waldemara Matušky Olinkou Matuškovou, která nám hostovala na koncertě v Praze. A příští rok připravujeme s Olinkou a Waldovým synem Waldemarem velké turné po celé republice.

 

Více info o skupině: ZDE

Napište nám