Zámecká Arcana je zpět

Se stavbou nové expozice a přestavbou dalších expozic na Zámku Svijany souviselo omezení, kdy nebylo možné hrát oblíbenou hru Zámecká Arcana. Přestavba je dokončena a Arcana má nový kabátek. Vydejte se s námi tentokrát Proti času a poznejte tajemství, které ukrývá na zámku objevený kalendář.

 

Zažijte zámek jinak

Dobrodružná hra Zámecká Arcana - Proti času vás provede celým zámkem. Vaším věrným průvodcem bude herní aplikace v tabletu nebo telefonu, která vám bude zadávat úkoly, radit jak překonat překážky a v případě nouze vám napoví. Hra vyzkouší váš důvtip a postřeh, zároveň vás a vaši rodinu či přátele velmi dobře zabaví. Ti nejbystřejší a nejšikovnější z vás se dostanou do cíle, kde na ně čeká malá odměna. 

Hra začíná tam, kde velmi úspěšná předchozí Zámecká Arcana skončila - v zámecké kapli. Minulou verzi hry odehrálo za 4 roky její existence celkem 1262 skupin hráčů a získala jedno z nejvyšších hráčských hodnocení na stránkách s únikovými hrami Huntergames.

Legenda

Vydejte se do jednoho podzimního dne roku 1935, kdy byl na zámku nalezen vskutku neobyčejný kalendář. Kalendář popisuje nejen minulost, ale i budoucnost majitele zámku Alaina Rohana. Tajemný objev má však jeden podstatný háček.. A Alain Rohan bude nutně potřebovat vaši pomoc. 

 

Cena za 1 hru, které se může účastnit 2 - 5 hráčů je ve všední den 990,- Kč a o víkendu 1.290,- Kč. Hoteloví hosté mají na hru slevu 20 %. 

 

Zakoupení hry a termíny pro odehrání

Hru objednávejte na e-mailu info@zameksvijany.cz nebo tel. +420 481 770 703, lze ji hrát kdykoli v otevírací době zámku po předchozí rezervaci na recepci. Rezervace je možná v každou lichou hodinu od 9 do 17 hodin.

  

Co potřebujete a jak začít?

Stačí vám smartphone nebo tablet s androidem či iOS a během 5 minut můžete začít hrát. 


1) Stáhněte si mobilní aplikaci Hunter Games z Google Play nebo App Store.
2) Přihlaste se do mobilní aplikace.
3) Na recepci obdržíte unikátní QR kód k načtení hry.
4) K rezervaci termínu a času hry je nutno kontaktovat recepci zámku na emailu info@zameksvijany.cz nebo tel. +420 481 770 703 .

 

 

Jak dlouho hra trvá a pro koho je určena

Hru si určitě užijí rodiny s dětmi od 10 a více let nebo parta přátel (do 5 osob). Ideálně jsou potřeba alespoň dva hráči. Průměrně hra trvá 90 minut, během kterých si velmi podrobně prohlédnete zámek. Až hru skončíte, můžete si ještě zámek doprohlédnout. V ceně hry je zahrnut vstup na zámek.

 

 

Napište nám