Svatba na zámku

Váš svatební den na zámku
Řekněte si své nejkrásnější ANO na romantickém Zámku Svijany. Výborně dostupná a pohádkově kouzelná lokalita je tím pravým místem pro nejdůležitější den vašeho života. Staňte se proto na jeden den zámeckou princeznou a užijte si romantiku i pohostinnost zámku spojeného s pivovarem, fotogenické kouzlo zámecké zahrady i první novomanželskou noc v zámeckých komnatách.
Obřad v zámecké kapli
Užijte si váš velký den v kouzelném prostředí Zámku Svijany. Obřad v zámecké kapli je naším základním svatebním balíčkem, který je vhodný pro páry hledající úspornější verzi svatby. Svatební obřad proběhne v prostorné zámecké kapli, do které pohodlně usadíte 80 svatebčanů a k dispozici je dalších 70 míst na stání.
Svatba na zámku
Prožijte svůj „Velký den“ opravdu velkolepě a řekněte si své nejkrásnější ANO v romantickém prostředí Zámku Svijany. Svatební obřady tradičně pořádáme v historické zámecké kapli. Pro venkovní obřad můžete využít kouzelnou zámeckou zahradu. Ať už se rozhodnete pro jakoukoli z variant, svatební obřad v zámeckém prostředí bude nezapomenutelný zážitek.
Svatba na zámku Exclusive
Svatební balíček pro náročné páry, které si chtějí svůj svatební den opravdu užít a dopřát si plného komfortu Zámku Svijany. Novomanželům budou k dispozici romantické zámecké prostory ke svatebnímu obřadu i k svatebnímu fotografování. Součástí balíčku je organizace obřadu, výzdoba místa obřadu a další dekorace i občerstvení pro svatebčany před obřadem.
Svatba na zámku Exclusive Gold
Náš nejexkluzivnější svatební balíček je ušit na míru pro ty nejnáročnější nevěsty toužící po nerušeném a jedinečném svatebnímu dnu. Pokud si chcete svůj svatební den plně užít a neztrácet čas jeho organizací a přípravami, je tento balíček určený pro vás. Ve svůj svatební den díky němu budete tou jedinou a obletovanou nevěstou na Zámku Svijany.
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací