Svatba na zámku

Váš svatební den na zámku
Řekněte si své ANO na zámku. Zámek Svijany je romantickým i výborně dostupným místem pro nejdůležitější den vašeho života. Vyberte si z níže dostupných svatebních balíčků, které nabízíme na Zámku Svijany a staňte se na jeden den zámeckou princeznou.
Obřad v zámecké kapli
Jedná se o základní balíček, který ocení zejména ty páry, které hledají úspornější verzi své svatby. Svatební obřad proběhne v prostorné zámecké kapli, do které se vejde pohodlně 120 osob. Užijte si váš velký den v romantické prostředí Zámku Svijany.
Svatba na zámku
Tento balíček je určen těm, kteří si přejí, pro svůj „Velký den“, nezapomenutelný zážitek z krásného prostředí Zámku Svijany pro sebe a vaše svatební hosty. Vyberte si pro svůj obřad romantickou zahradu nebo historickou zámeckou kapli a zažijte nezapomenutelný svatební den na Zámku Svijany.
Svatba na zámku Exclusive
Balíček je určen především těm párům, které si chtějí svůj svatební den opravdu užít a dopřát si opravdový komfort u nás na Zámku Svijany. Budoucí manželé si mohou využít romantické zámecké prostory ke svatebnímu obřadu a následnému svatebnímu focení.
Svatba na zámku Exclusive Gold
Náš nejexklusivnější svatební balíček je ušit na míru právě těm nejnáročnějším svatebčanům a nevěstám, které touží po nevšedním zážitku. Chtějí si svůj den užít a neztrácet čas jeho přípravami a být tou jedinou v daný den u nás na Zámku Svijany.
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací