Tatra v Českém ráji

16. 06. 2018 ()

Datum akce: 16. 06. 2018

Čas akce:

Místo konání: Zámek Svijany

Telefon: +420 481 770 703

V sobotu 16. června 2018 zveme všechny příznivce veteránů na start 26. ročníku jízdy historických motocyklů a automobilů s názvem „Tatra v Českém ráji“. Program jízdy začíná výstavou veteránů v 8 hodin ráno na Husově náměstí v Lomnici nad Popelkou. Odtud budou posádky v 10 hodin vyjíždět na 95 kilometrů dlouhou trať přes Jičín, Mladějov, Sobotku, hrad Kost, Zámek Svijany, Sychrov, Hodkovice nad Mohelkou a Turnov až do cíle v rekreačním středisku ve Vesci pod Kozákovem.

Na nádvoří Zámku Svijany je předpokládaný příjezd prvních veteránků kolem poledne. Nenechte si ujít možnost podívat se na historická auta v krásném zámeckém prostředí.

Soutěž bude jedinečnou příležitostí k setkání se zdánlivě starými, přesto stále krásnými a plně funkčními veterány českých i zahraničních značek. Pořadatelé chtějí během soutěže při plnění různých úkolů připomenout účastníkům některé známé i méně známé osobnosti, památky a události z dějin našeho kraje, provést je krásnými partiemi Českého ráje a divákům po celé trati ukázat zajímavá historická vozidla.

Podrobnosti na www.tatraclub.cz

Napište nám