Vánoční koncert Míši Mervartové

02. 12. 2018 (17:15 - 18:00)

Datum akce: 02. 12. 2018

Čas akce: 17:15 - 18:00

Místo konání: Zámecká kaple

Telefon: +420 481 770 703

Přijďte si poslechnout vánoční koncert talentované Míši Mervartové a její sestry Elišky, který bude probíhat v zámecké kapli v neděli 2. prosince od 17.15 hodin. 

Koncert se bude konat po rozsvěcení stromku, které proběhne od 17 hodin na nádvoří zámku. Repertoár se bude střídat pro děti i dospělé, uslyšíte vánoční koledy, pohádkové písničky, které neodmyslitelně patří k Vánocům, pro nás už klasické americké tradicionály či pastorelu J.J.Ryby. Doprovodnými hudebními nástroji budou zámecké varhany (David Lukáš) a flétna (Anna Fialová). 

Míša Mervartová je talentovaná rodačka z Liberce má za sebou již řadu úspěchů. Šest let zpívala ve sboru Severáček, již sedmým rokem tančí v klubu A-styl (street dance a jazz dance). Od roku 2013 se účastní různých soutěží ve zpěvu. V letošním roce se stala vítězkou v celostátní soutěži Česko zpívá a vítězkou i absolutní vítězkou mezinárodní soutěže Internacional Young Talent Festival v Ostravě. Pravidelně vystupuje s Big Bandem Felixe Slováčka.  

 

Eliška Mervartová je studentka Pražské konzervatoře, studuje obor klasického zpěvu a stejně jako o její sestře o ní jistě ještě uslyšíme.

 

Vstupné dobrovolné

 

Během všech adventních akcí pro vás bude Zámek Svijany otevřen za zvýhodněné vstupné:

dospělí  50 Kč
děti, studenti, senioři  zdarma

 

 
 
 
 
Napište nám