Víš přece, že neslyším, když teče voda

06. 08. 2021 (19:00)

Datum akce: 06. 08. 2021

Čas akce: 19:00

Místo konání: nádvoří Zámku Svijany

Telefon: +420481770703

Petr Nárožný, Václav Vydra, Naďa Konvalinková a další skvělí herci na nádvoří Zámku Svijany.

 

Zpříjemněte si léto komediálním divadelním představením, které proběhne v pátek 6. srpna od 19 hodin na nádvoří Zámku Svijany.

 

Divadelní hra od Roberta Andersona - "Víš přece, že neslyším, když teče voda"

vám představí tři příběhy, které jsou velice směšné, ale zároveň velice lidské. V jistých obměnách mohou potkat každého z nás. Postavy jsou pojaty s bujarým humorem, ale současně s láskou, smějeme se jim, ale nevysmíváme, protože nás současně dojímají a cítíme k nim sympatii - mnozí možná i empatii.

 

Více informací o hře: ZDE

Vstupné: 590 Kč 

Zakoupit vstupenku v předprodeji: ZDE

Pořadatel akce: https://superkoncerty.cz/ 

Kontakt na pořadatele: martin@superkoncerty.cz

 

V případě prudké dešťové přeháňky je možné představení přerušit či posunout jeho začátek. Deštníky nejsou povoleny. 

 

O čem pojednávají jednotlivé příběhy?

V prvním – Poznání šokem – řeší ředitel divadla s avantgarním autorem v době vzniku hry (1967) choulostivý záměr uvést na scénu nahatého chlapa. Ředitel chce dokázat, že nenajdou herce, který by si takovou roli chtěl zahrát, ale připlete se do toho ke všemu odhodlaný šmírák a aby dostal šanci je ochoten udělat cokoli.

Ve druhém – Stopy holubic – řeší unavený manželský pár s prodavačem nábytku problém odděleného lože, dokud se k tomu nenachomýtne mladá samička, která zatím touží po loži společném.

Poslední – Já jsem Herbert – je divácky vděčným zážitkem. Dialog věkem již popleteného páru, zapomínajícího nejenom co řekli před okamžikem, ale přimíchávajícího do rozhovoru jména a milenecké historky, které prožili s někým jiným.

 

 

Napište nám