Drobečky z perníku

19. 08. 2021 (19:00)

Datum akce: 19. 08. 2021

Čas akce: 19:00

Místo konání: nádvoří Zámku Svijany

Telefon: +420481770703

Komedie inspirovaná skutečným příběhem v hlavní roli se Simonou Stašovou, která za svou roli Evy Mearové získala cenu Thálie za mimořádný herecký výkon.

 

Přijďte ve čtvrtek 19. srpna od 19 hodin zhlédnout dojemné divadelní představení od Neila Simona, které proběhne na nádvoří zámku. 

 

Divadelní hra od Neila Simona - "Drobečky z perníku"

Barová zpěvačka Evy Mearová se vrací z protialkoholní léčebny domů, kde žije společně s kamarádkou Tobby, která absolutně odmítá své stárnutí, jelikož před lety na škole získala titul  královny krásy, a se svým kamarádem Jimmym, neúspěšným hercem, který o sobě říká, že je nejstarší začátečník v celém divadelnictví. K tomuto životu samozřejmě patří i o deset let mladší milenec Evy, kytarista Lu Tenner, který nikdy neměl svojí vlastní střechu nad hlavou. V této společnosti, která se navzájem podpírá láskou a humorem, je jediný zdravý proutek Polly, nedospělá dcera Evy Mearové, která je dospělejší než její matka a všichni její kamarádi. Polly svojí kurážnou povahou ukáže své matce tu správnou cestu, jak žít. 

Drobečky z perníku je hluboká a dojemná komedie a jedna z nejlepších her klasika amerických komedií Neila Simona. „Smích přes slzy“ -  i tak by se mohla tato komedie jmenovat. 

 

Více informací o hře: ZDE

Vstupné: 590 Kč 

Zakoupit vstupenku v předprodeji: ZDE

Pořadatel akce: https://superkoncerty.cz/ 

Kontakt na pořadatele: martin@superkoncerty.cz

 

V případě prudké dešťové přeháňky je možné představení přerušit či posunout jeho začátek. Deštníky nejsou povoleny. 

 

 

Napište nám