Firemní akce

Firemní akce na zámku
Prostory Zámku Svijany nabízejí velkorysé zázemí pro pořádání firemních akcí a teambuildingů. Mimořádně oblíbená jsou zejména školení a konference v zámeckých prostorách. Rádi pro vás zajistíme catering, pronajmeme vám potřebný inventář a postaráme se o volnočasový program.
Zámecký šenk
Nabízíme možnost pronájmu multifunkčních vnitřních i venkovních prostor restaurace Zámecký šenk. Vnitřní prostory Zámeckého šenku o rozloze 165 m2, které se svým charakterem hodí k pořádání konferencí, firemních i soukromých večírků, přednášek a dalších eventů rozličného charakteru s kapacitou až 85 míst.
Jednací místnost
Na důležitá jednání, pro která potřebujete úplné soukromí, nabízíme příjemné, stylově zařízené jednací místnosti až pro 6 osob, které jsou součástí apartmánu našeho hotelu.
Venkovní gril
Venkovní restaurace s grilem nabízí příjemné posezení v zámecké zahradě, jejíž součástí je i dětské hřiště. Zázemí restaurace je vhodné pro pořádání outdoorových akcí. Venkovní restaurace nabízí kapacitu až 80 osob.
Zámecká zahrada
Zámecká zahrada nabízí romantické zázemí pro pořádání outdoorových akcí. Součástí zámecké zahrady je moderně vybavený gril, který je vhodný pro venkovní akce.
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací