Firemní akce

Zámek Svijany se nachází na okraji Českého ráje, necelou hodinu jízdy z Prahy. Svou polohu nabízí skvělé zázemí pro pořadání firemních akcí či konferencí. Areál zámku disponuje atraktivními prostory, které se skvěle hodí pro firemní teambuildingy, workshopy, prezentace a další firemní setkávání. Pro pohodlné parkování můžete využít parkoviště, které se nachází hned před budovou Zámku Svijany a je zdarma.

 

FIREMNÍ AKCE NA KLÍČ

Zajistíme pro Vás:

 

ZÁMECKÝ ŠENK

Zámecký šenk je uzavřená restaurace, která se nachází v zámeckém areálu a slouží k pořádání konferencí, svateb, firemních i soukromých večírků, přednášek a dalších akcí. Aktuality ze Zámeckého šenku mužete najít na facebooku.

Nabízíme možnost pronájmu multifunkčních vnitřních i venkovních prostor restaurace Zámecký šenk. Vnitřní prostory Zámeckého šenku o rozloze 165 m2, které se svým charakterem hodí k pořádání konferencí, firemních i soukromých večírků, přednášek a dalších eventů rozličného charakteru s kapacitou až 85 míst. Prostory Zámeckého šenku představují dvě oddělené místnosti a lze je pronajmout zvlášť či jako celek.

 

JEDNACÍ MÍSTNOST

Na důležitá jednání, pro která potřebujete úplné soukromí, nabízíme příjemnou, stylově zařízenou jednací místnost až pro 6 osob, která je součástí apartmánu našeho hotelu. 

 

VENKOVNÍ GRILL

Venkovní restaurace s grilem nabízí příjemné posezení v zámecké zahradě, jejíž součástí je i dětské hřiště. Zázemí restaurace je vhodné pro pořádání outdoorových akcí. Venkovní restaurace nabízí kapacitu až 80 osob.

 

V případě zájmu o pronájem nás kontaktujte:

Eva Kobosilová 
Tel.: +420 607 662 517
Email:  produkce@zameksvijany.cz
Napište nám
Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací