1. Svatováclavská slavnost

28. 09. 2016 (od 10:00 do 18:00 hodin)

Datum akce: 28. 09. 2016

Čas akce: od 10:00 do 18:00 hodin

Místo konání: Zámek Svijany

Přijďte s námi oslavit den Svatého Václava, patrona českého piva!

1. Svatováclavská slavnost na Zámku Svijany se konná ve středu 28. září 2016 od 10:00 do 18:00 hodin.

Vstup na slavnost je zdarma!

A na co se na slavnosti můžete těšit? Připravili jsme bohatý program pro celou rodinu.

Můžete navštívit náš řemeslný jarmark, na kterém kromě ukázek tradičních řemesel můžete zakoupit výrobky od místních řemeslníků. Některá řemesla si můžete sami i vyzkoušet. Na jarmarku si také můžete pochutnat na dobrotách od místních výrobců. K obědu budeme rožnit selátko, které můžete zapít Svijanským pivem. O výbornou kávu se postará Sweet City.

Semínko země z Turnova pro vaše děti připravilo tvořivé dílničky a dobrodružnou hru. Motto našeho dětského programu je "Dětství a hrátky pár století zpátky." Nejmenší děti se také můžou těšit na klasické loutkové divadlo v podání libereckého divadelního souboru Spojáček. 

Po celý den vás budou bavit jarmareční divadelníci z Panoptika Maxe Fische. Přivezou s sebou také provazochodeckou školu, pojízdný zvěřinec se škrtiči a tradiční flašinet.

Během slavnosti vystoupí písničkáři Kaya a Ondřej Folx se svým doprovodem.

Pro milovníky piva jsme připravili pivní degustaci a soutěžní kvíz. K dispozici bude také pivní samoobsluha se školou čepování.

Během slavnosti máte možnost zúčastnit se komentované prohlídky zámku nebo pivovaru za zvýhodněné vstupné 50,- Kč. Doporučujeme rezervaci místa předem.

Těšíme se na vás!

Partnery akce jsou Radio Contact Liberec a Semínko země.

Napište nám